Yeni Ürün

Sitemize Hoşgeldiniz...

YILSAN PLASTİK A.Ş. plastik çuval sektöründeki  başarılı hizmetleriyle, siz değerli müşterilerimize Soğan, Patates, Biber, Fasulye vb. tarım ürünleri ve Un, Yem, Tuz, Gübre, Şeker, Hububat, Tahıl, Tekstil vb, sanayi ürünlerinin ambalajlanmasında, taşınmasında,  depolanmasında ve korunmasında kullanılmak üzere müşteri siparişine göre her Renk, Ölçü, Ağırlık ve özellikte P.P. ( Polipropilen) File Çuval, PP Cam Çuval, PP Çuval ve PP Harar Çuval üretimi yapmaktadır.  Ayrıca zeytin toplama sergileri, üzüm sergileri, dolu filesi, Gölgelik, Arı Tülü, Taban örtüsü ve İnşaat dış cephe koruması için PP File Kumaş ve PP Kumaş üretimi de  yapmaktadır. 
Avrupa standartlarında üretim yapan YILSAN PLASTİK A.Ş. ürünlerini Türkiye pazarının yanı sıra Avrupa, Ortadoğu, Rusya, Türk Cumhuriyetleri ve Dünyanın çeşitli Ülkelerine de ihraç ederek, kaliteye olan talebi gösterirken ülkemiz ekonomisine de katkıda bulunmaktadır. 
Ürünlerimizin üretim ve pazarlanmasında kalite, güven ve müşteri memnuniyeti değişmeyen kriterlerimizdir. 
Yarım asırlık tecrübeyi günümüze taşıyarak üretim kapasitemizi ve ürün yelpazemizi genişletme hedefiyle tüm müşterilerimiz ve çalışanlarımızla geleceğe emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz...

 
   
 
  © 2012 YILSAN PLASTİK AMBALAJ SAN. ve TİC. A.Ş.
Resmi Web Sitesi. Her Hakkı Saklıdır. Sitedeki İçerikler İzinsiz Kullanılamaz.
adana web tarasım domain hosting adwords arama motoru eticaret